Barcha Store: En son çanta trendleri bu 2021

Barcha Store: Bu 2021’deki son çanta trendleritakımınızı

Ayakkabılarınızın ve elbisenizin yanı sıra,tamamlamak için şık bir çantaya ihtiyacınız var. Çantanız tek başına bir açıklama yapabilir ve görünümünüzü güçlendirebilir. Bu sezon boyunca görünümünüzü taşıyacak en şık çantalar seçimimize göz atın. İster bir parti için küçük bir şeye, ister saklama için cepleri olan daha pratik bir çantaya ihtiyacınız olsun, hepsi burada Barcha Store’da sizin için var! Gelin ve aşağıda sunduklarımıza bir göz atın.

Sizi taşıyan bir stil!

Çantalar, kıyafetinizin en önemli parçalarından biridir. Eşyalarınızı taşımanıza yardımcı olacak bir parçadan daha fazlasıdır, tarzınızı tanımlayabilir. 

Ek olarak, mükemmel çantayı aramak genel imajınıza zarar vermez. Doğru çantayı seçmeye gelince, göz önünde bulundurmanız gereken pek çok şey var. Buna stil, dayanıklılık, amaç ve pratiklik dahildir. Bu sezon çanta trendlerine bir göz atın ve aradığınız her şeyin hangisinde olduğunu görün. 

  • Tıknaz zincirler 

Tıknaz zincirler, moda endüstrisinde bir süredir bir trend olmuştur. Klas ve yine de sert görünümü sallayabilir. Çantanızın sapı olarak ekstra geniş bağlantılara sahip olmak, çantanızın endüstriyel ve zarif görünmesini sağlar. Takım elbise, elbise ve hatta gündelik gömlek ve kot kıyafetinizle gidebilir. 

Giydiğiniz her şeyle istediğiniz yere taşıyabilir ve yine de kesinlikle güzel görüneceğinden emin olabilirsiniz. Bu tasarım için de birçok stil mevcut. Nano çanta, omuz çantası, silindir çanta veya hobo paketi tercih edebilirsiniz.

  • Kavisli taşıma 

çantası Kavisli taşıma çantası görünümü, yumuşak ve huysuz formuyla sevimli ve pratik bir arada. Sanki kesilmiş gibi, çantaya doğrudan bağlanan sap ile biraz daireseldir. Bunu deri, kanvas, keten veya dokuma pamuk gibi farklı malzemelerden satın alabilirsiniz. 

  • Sivri çantalar 

Sivri çantalar, keskin ve çıkıntılı uçları ile görünümünüze harika bir hava katar. Açısal görünüm, resmi etkinlikler, ofis ve resmi buluşmalar için mükemmel hale getirir. Bu çantayla asla yanılmazsın. Ayrıca boyutu, başka bir çantada taşıyamayacağınız çok sayıda eşyayı taşımayı pratik hale getirir. 

  • Tech mate 

Tech arkadaşları, mobil cihazınıza göre özel olarak tasarlanmış çantalardır. Küçüktür ve yalnızca telefonunuzu taşıyabilir. Sonuçta, neden başka bir şeye ihtiyacınız olsun ki? İnce ve küçük tasarımı, arkadaşlarınızla dışarıdayken giyebileceğiniz ilginç kıyafetler için mükemmel görünmesini sağlar. 

  • Omuz yastıkları

Omuz yastığı çantaları, eklenen yastıkla omuzda daha iyi hissetmesi dışında, normal askı ve omuz çantanız gibidir. Öğleden sonra dinlenmek ve gezmek için idealdir.