2010’larda ünlü olan ikonik stiller

2010’larda ünlü olan ikonik stiller

Moda, her on yılda endüstriyi yaratan veya kıran tanımlayıcı bir stile sahip olarak sürekli değişiyor. Bu hızlı ortam, fikirleri ve tasarımları her dakika değiştirir ve dünyayı her seferinde bir giysi değiştirebilir. 

Etkileyiciler ve moda ikonları, giysilerin nasıl görünmesi gerektiği konusunda trend belirleyiciler haline geliyor. Garip renk kombinasyonlarından 80’lerden denim trendlerine kadar, Barcha Store size son on yılda moda endüstrisinin belirleyici anlarını sunuyor.

Festival modası

Müzik ve bağımsız festivaller, son on yılda genç neslin ilgilendiği şeydir. Bu etkinlikler, insanların müzik ve sanattan keyif almaları, güneş doğana kadar hiç durmadan parti yapmaları için bir yol haline geldi. Yüzlerce insan, en sıcak ve trendlerin neler olduğunu görmek için bu etkinliklere akın ediyor. 

Ancak, ikonik olmak için kalabalığın arasından sıyrılmanız gerekir. Bunu nasıl yapabilirsiniz? Cevap festival modası. Bu etkinlikler sırasında insanlar alabilecekleri en iyi ve en pahalı moda kıyafetlerini giyerler. Rahatlık söz konusu değil ve şık olmak daha önemli. 

Bin yıllık pembe

Kararsız kızlık, son on yılın belirleyici özelliklerinden biridir ve hiçbir şey onu bin yıllık pembeden daha fazla somutlaştıramaz. Bu şık renk, cinsiyet ifadeniz ne olursa olsun mükemmeldir. Neredeyse her şey üzerinde çalışan güzel bir renk. 

2010’lar bu parlak ve pastel pembenin patlamasını gördü ve kimse buna doyamıyor. Cinsiyetçi renklerden geri adım atmanın bir sembolü haline geldi çünkü bu renk isteyen herkes tarafından spor yapılabilir. 

Harry Styles gibi ünlülerden Hilary Clinton gibi politikacılara kadar bin yıllık pembenin yarının rengi olduğunu biliyorsunuz. Asla modası geçmeyecek ve sizinkini burada Barcha Store’dan alabilirsiniz. 

Tulumlar

Kıyafetleri karıştırmak ve eşleştirmek, bir kişinin deneyiminin baş belasıdır. Kıyafet aramak saatler alabilir çünkü seçtiğiniz kıyafetlerin birlikte iyi görünüp görünmeyeceğini test etmeniz gerekecek. Sabah rutininizin çoğunu alan çok küçük ama gülünç bir problem. 

2010’ların bunun için bir çözümü var ve bu tulumlar! Artık zirvenize uyacak pantolonlar için uğraşmanıza gerek yok. Tek yapman gereken o tulumu almak ve günü yara almadan geçirmek. Sadece şık değil, aynı zamanda rahat ve nefes alabilir. Barcha Store’daki tulumların çoğu, uygun fiyatlı ve şık olan nefes alabilen kumaşlardan yapılmıştır. 

Bin yıllık pembe gibi tulumların asla modası geçmeyecek, bu yüzden bu sevimli kıyafetleri stoklayın ve dolaptaki karıştırma ve eşleştirme sorunlarınızı azaltın. 

Eğitmenler

Yüksek topuklu ayakkabılar eski haberler. Bu rahatsız edici ölüm tuzakları artık gündelik giyim için şık değil. Hemen hemen her şeyle ortak olabileceğiniz rahat ve şık spor ayakkabılarla değiştirildi! Hatta yabancılardan kötü görünümler kazanmadan en sevdiğiniz spor ayakkabınızla elbiseler giyebilirsiniz. 

Arkadaşlarınızla eğlenceli bir gece geçirirken ayağınıza takılıp ayak bileklerinizi kırmanıza gerek yok. Sadece spor ayakkabılarını çıkar ve onları en sevdiğin kıyafetle eşleştir ve gitmeye hazırsın.