Barcha Store: Erkek moda trendleriGörünümünüzü

Barcha Mağazası: Erkek moda trendleri Erkeklerin

kıyafetlerine çok fazla dikkat etmemeleri gerektiği ve zevk almaları gereken tek şeyin koyu renkler olduğu konusunda yaygın bir yanılgı var. Böyle düşünen insanlar daha yanlış olamaz. Erkek modası artık gelişiyor ve bir erkeğin eğlenceyi seven doğasını yansıtan ilginç yeni tasarımlarla rahatlık alanlarından nasıl çıktıklarını seviyoruz!

İleri moda erkekler! 

Erkek modası her zaman kasvetli ve anlaşılır olmuştur. Bu 2021, erkek giyim dünyasına hakim moda baskılar ve tasarımlarla tüm bunlar değişiyor. Sadece bu değil, daha geniş bir renk yelpazesi de mevcuttur. Gelin ve hangi giysilerin tarzınıza en çok uyacağını burada Carcha Mağazasında görün!

  • Florals 

Bu yıl, dünyanın her yerinden tasarımcılar, 1970’lerin en komik tasarımlarından birini geri getiriyor. Şimdi çiçekli gömleklerini salla ve mutlak bir on gibi giyin! 

Bahar sezonu bu şık kıyafetlerde kendini gösteriyor ve sandığınızdan çok daha fazla giyilebilir. Burberry’den Tom Ford’a kadar moda markaları, cesur yeni çiçek tasarımlarını sergiliyor. 

Bu model için şortlardan gömleklere ve hatta takım elbiseleri seçebilirsiniz. Tek renkli bir kıyafetle eşleştirin ve gitmekte fayda var. Stilistlerimiz, grup başına bir çiçek parçası bulundurmanızı tavsiye ediyor. Ne de olsa kıyafetinizde küçük bir çiçek aksanı yeterli!

  • Bermuda şortlar 

Plajda, barda veya arkadaşlarınızla herhangi bir yerde giyin, bu klasik tasarım tüm stillerinize uyabilir. Bu uzun ve geniş şortlar, hareket kabiliyetlerini ve rahatlıklarını aksatmadan erkekler için mükemmel bir seçimdir. 

Bu görünümü düzeltmek için diz kapağınızın birkaç inç yukarısında bir kısa bulmanızı öneririz. Bu parça için pek çok tasarım var ve gündelik veya şık gündelik arasından seçim yapabilirsiniz. Her şey sana bağlı!tasarımlarımıza Barchagöz atınçiftinizi Store’dakive mükemmelbulun! 

  • Rahat terzilik 

Görünüşe göre 2021 cilt-sıkı trendi başlatıyor ve daha rahat ama aynı derecede şık bir şey seçiyor. Bu havadar ve rahat siluet, forma uyan kesikler üzerinde gölgede kalmaya devam ediyor. 

Hiç denemeden gücü ve sınıfı yayan 80’lerin ve 90’ların destansı tasarımlarından ilham alıyor. Bu tarzın işe yaramasının anahtarı, sert olmayan kıyafetleri seçmektir. Vücudunuza göre tasarlanmış rahat bir kesimi tercih edin. Havalı, rahat ve şık, ne ters gidebilir ki?

  • Dikey çizgiler 

Çok fazla çabalıyormuşsun gibi görünmeden kıyafetini renklendirmek mi istiyorsun? Neden dikey çizgili gömlekleri denemiyorsun? Bu basit ama modaya uygun kıyafet mükemmel bir baş döndürücü. Gömleğinize dikkat çekmek istiyorsanız korkak bir renk seçin. Değilse, güzel bir nötr renge razı olabilirsiniz.